1. Taraflar

1.1: Bu sözleşme sitemizde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan oyuntech.com (Servis sağlayıcı olarak anılıcaktır) ile Yeni müşteri kaydı bölümünde detayları ile belirtilen kişi/kurum (Müşteri olarak anılacaktır) arasında Servis sağlayıcıya ait olan https:///www.oyuntech.com internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin(Site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2. Konusu

2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında Servis sağlayıcı ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.

2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

3. Sorumluluklar

3.1: Servis sağlayıcı, müşterinin talebi üzerine sipariş olarak ilettiği hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajı ile Servis sağlayıcı ilgili ücreti tahsil ettiğini kabul edip söz konusu siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir.

3.2: Ödeme şekli, KDV farkları sipariş sırasında çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya yıllık ödeme tercihlerine göre ödemesi gereken ücretler Servis sağlayıcı tarafından bildirilecektir.

3.3: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra Servis sağlayıcı, müşteri siparişi detayında bulunan hizmete ilişkin kontrol panel ve ftp kullanıcı adları ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

3.4: Müşteri aldığı hizmet dahilinde Servis sağlayıcı tarafından aldığı beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, aldığı hizmetten faydalanırken Servis sağlayıcı tarafından yayınlanan her türlü ihtar yada bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder. Müşteri, almış olduğu hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen hizmetleri yine ücretli ya da ücretsiz ve/veya sınırlı ya da sınırsız olarak üçüncü kişilere dağıtamaz, satamaz.

3.5: Müşteri hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder.

3.6: Müşteri alan adı, hosting veya aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlülüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

3.7: Servis Sağlayıcı, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-mail ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir. Servis Sağlayıcı müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen Servis Sağlayıcı hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan Servis Sağlayıcı sorumlu değildir. Verilerin yedeklenmesi sözleşme metninde aksi belirtilmediği sürece müşterinin sorumluluğundadır.

3.8: Servis Sağlayıcı, aylık ödemeli siparişlerin tamamında müşteri tarafından belirtilecek paypal hesap bilgileri ve kredi kartı bilgilerini, kullanmakta olduğu sistem üzerine kaydederek ödemelerin aylık olarak tahsilatını sağlayacaktır. Aylık ödemelerin gecikmesi durumunda hizmetin durdurulması hakkını saklı tutmaktadır.

3 . 9: Servis Sağlayıcı, müşteriye ait yedeklerin düzenli tutulması için gerekli özeni ve ehemmiyeti gösterecektir, fakat bu konuda yaşanabilecek sorunlardan dolayı müşterinin uğrayacağı veri kayıplarından sorumlu tutulamaz, müşteri kendi verilerini düzenli olarak kaydetmekle yükümlüdür.

3.10: Servis Sağlayıcı, süresi dolmuş oyun sunucuları, ses sunucuları veya diğer sunduğu hizmetleri süre bitiminden sonra durdurma, hizmeti tamamen iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Süresi dolmuş veya ödemesi sağlanmamış hizmetlerin iptalinden sonra herhangi bir veri kaydı tutma yükümlülüğü bulunmamaktadır..

3 .11: Müşteri , kiralamış olduğu hizmetinde rakip firmaların reklamlarını/tanıtımlarını yapamaz , aksi durumunda alınan hizmetin iptal edileceğini ve geri ödeme yapılmayacağını kabul eder.

3.12: Müşteri , kiralamış olduğu hizmetinde oyun içi/oyun dışı , her türlü platformda Servis Sağlayıcıyı zor durumda bırakacak , Servis Sağlayıcının marka imajını zedeleyecek , Servis Sağlayıcının hizmet döneminde veya sonunda zarar edecek davranışlarda bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

3.13.: Müşteri , Servis Sağlayıcı üzerinde oluşturmuş/oluşturulmuş olan hesap bilgilerini 3. şahıslar ile paylaşamaz,satamaz,takas edemez. Tespiti halinde Müşteri hesabı bloke edilir, hizmetleri iptal edilip geri ödeme yapılmaz.

3.14: Müşteri , isteği dahilinde aldığı hizmetin faturasını 5 ( Beş ) lira kargo bedeli ödemesi ile Servis Sağlayıcıdan talep edebilir. Aksi durumda fatura adrese yollanmaz, tekrar talep edilirse taranmış hali müşteriye e posta yolu ile gönderilir.

3.15: Müşteri , almış olduğu hizmeti art niyet ile kullanmayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

3.16: Müşteri , almış olduğu oyun sunucusu hizmetini içerisinde farklı firmaların reklamını yapmayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

3.17: Müşteri , almış olduğu oyun sunucusu hizmetininde değer kaybedecek durumlar yaşatmayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

3.18:Müşteri , almış olduğu oyun sunucusu hizmetinde yapılacak olan habersiz ip adresi değişikliklerini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.19:Müşteri , almış olduğu oyun sunucusu hizmetininde %30 ve üzeri işlemci gücü kullanmayacağını beyan kabul ve taahhüt eder.

3.20: Müşteri , almış olduğu oyun sunucusu hizmetinde Servis Sağlayıcısının internet adresi dışında farklı bir internet adresinin reklamını / duyurusunu yapması dahilinde hizmetin iptal olacağını ve geri ödeme yapılmayacağını kabul beyan taahhüt eder.

3.21: Müşteri , almış olduğu TeamSpeak ( TS3, TS SUNUCUSU ) hizmetinde hiçbir şekilde farklı firmaların reklamini yapmayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

3.22: Müşteri , güvenlik sebepleri gereğince Servis Sağlayıcısından e posta bildirimleri almayı kabul beyan taahhüt eder.

4. Süre

4.1: İş bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin internet ortamından Servis sağlayıcıya iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri başlar.

4.2: Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır.

4.3: Taraflar sözleşmenin sona ermesinden 7 iş günü öncesine kadar sözleşmenin süre sonunda sona ereceğini ihtar etmemişler ise sözleşme aynı şart ve hükümler ile önceki sözleşme süresi kadar uzar. ( ücret hususunda meydana gelen değişiklikler saklıdır.)

6 . Askıya Alma

6.1:Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müşterilerde provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı Servis Sağlayıcı, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

6.2: Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır. Sipariş onaylanıp , hizmet aktif edildikten sonra hizmet iptali ve bedel iadesi talep edilemez.

6.3: Bu durumun devam süresince müşteri adına team speak 3 sunucusu,oyun sunucus, web, ftp erişimleri yapılamaz ve e-mail hesapları bloklanarak gelen e-mailler geri çevrilir.

7 . Fesih

7.1: Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada iş bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 7 günden fazla devam etmesi halinde, Servis Sağlayıcı hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

7.2: Bu şekilde gerçekleşecek fesih sonrasında müşteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri isteyemeyeceğini, fesih tarihinde yürürlükte olan emsal sözleşme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.3: Sözleşmenin ve / ve ya hizmetin sona erme süresinden önce müşteri tarafından fesih edilmesi ya da iptali halinde, fesih tarihinden sözleşme / hizmet sonuna kadar olan sürenin hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

8 . Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

8.1: İş bu sözleşme bununla birlikte 8 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. ( Siparişin internet ortamında Servis Sağlayıcıya onaylanıp gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). Servis Sağlayıcı gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

8.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Son Güncelleme: 20/10/2016